Realne ceny – więcej pacjentów

O tym, że Twoja prezentacja będzie w pełni efektywna, kiedy dodasz jak najwięcej pożądanych przez pacjentów informacji, wiesz już z poprzednich wpisów. Niezwykle istotnym elementem takiej prezentacji są również cenniki. Nasze analizy potwierdziły, że prezentacje lekarzy, które zawierają ceny, generują dwa razy więcej mailowych i telefonicznych zapytań od pacjentów w odróżnieniu od prezentacji, które cen nie ujawniają.

Realne ceny - więcej pacjentów
Średnia liczba konwersji dla prezentacji lekarzy PREMIUM w zależności od publikacji cen

Za publikacją cenników przemawia jeszcze kilka powodów. W interesie lekarzy i klinik leży informowanie potencjalnych pacjentów o poziomie cen zabiegów w ich gabinetach. Podając realne ceny unikniesz zapytań pacjentów, dla których inna cena jest priorytetem i łatwiej dotrzesz do swoich grup docelowych. Niestety nierzadko się spotykamy z tym, że lekarze zaniżają ceny lub publikują nieaktualne cenniki, co jest w obydwu przypadkach kontraproduktywne.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pamięta o kontrolowaniu cenników na stronach. Dlatego przypominamy o ich aktualizacji na Estheticon. Zaktualizuj cennik lub dodaj ceny przy nowych zabiegach. Sprawdź, czy podane przez Ciebie ceny spełniają poniższe kryteria:

  • są realne
  • są all-inclusive (cena zawiera wszystko, co jest niezbędne do wykonania zabiegu, tj. narkozę, pobyt w klinice, implanty piersi itd.)
  • do ceny możesz dodać uwagę (co wchodzi w jej skład, co nie wchodzi, jakiej partii ciała dotyczy, od czego jest uzależniona)

Są lekarze, którzy nie chcą publikować cenników tłumacząc, że dokładne koszty można określić dopiero na podstawie konsultacji. Ale tylko nieliczni lekarze nie potrafią podać właściwego przedziału cenowego OD/DO dla zabiegów w swoim gabinecie. Możliwość dodania “Uwagi do ceny” przy każdym zabiegu pozwoli Ci załączyć istotne informacje, co wchodzi w skład ceny, jakiego obszaru dotyczy itp.).

Poświęć parę minut na kontrolę cenników na swoim profilu i wpłyń na ilość zapytań od pacjentów, które mogą dotrzeć dzięki tym aktualizacjom.

Zaktualizować ceny w mojej prezentacji

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się ze swoim Estheticon managerem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*